O nas

15

Lat
na rynku
Rentix-banner_front
Systemy ogrzewania podłogowego.

Rentix - Twój instalator oraz hydraulik

Firma Rentix działa na rynku aktywnie od roku 2008. Od samego początku istnienia i działania, poszerzamy i rozbudowujemy ofertę. Kompleksowe wykonawstwo remontów oraz przeglądów wewnętrznych i zewnętrznych w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, a także centralnego ogrzewania i gazowych – to nasz główny obszar działalności usługowej.

Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, zarówno w zabudowach wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych. Dodatkowo, instalujemy systemy wodnego ogrzewania podłogowego. Zajmujemy się montażem kotłowni gazowych, olejowych. Montujemy pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz kominki z płaszczem wodnym.

Każdy nasz instalator – hydraulik to doświadczony fachowiec. Profesjonalna realizacja każdej powierzonej czynności to nasz wyróżnik na tle konkurencji w Poznaniu. Wszystkie instalacje realizujemy z materiałów markowych lub takich, które dostarczy nam inwestor. Dostarczamy też swoje materiały na teren budowy – bezpłatnie.

Bezpłatnie dokonujemy doboru mocy grzewczych grzejników do pomieszczeń. Instalator działający z ramienia naszej firmy zawsze optymalnie dobiera rozwiązanie dla Ciebie. Dajemy gwarancję na prace, które wykonuje hydraulik. Nasi pracownicy wykonują profesjonalne i opatrzone gwarancją usługi.

Konserwujemy i remontujemy instalacje w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych. Jeśli szukasz potwierdzenia słów – profesjonalny instalator hydraulik, znajdziesz je w naszych usługach. Na instalacyjne prace, na życzenie wystawimy fakturę VAT.

Wyróżniają nas atrakcyjne ceny oraz szybkość wykonywania pracy. Sprawne działanie to wynik tego, że każdy instalator i hydraulik pracujący dla nas to osoba z doświadczeniem. Specjaliści z z branży tworzą nasz zespół. Dzięki temu, Rentix to zawsze gwarancja najwyższej jakości i troski o każdy szczegół.

Sprawdź co spowodowało, ze zaufało nam już tak wielu klientów – indywidualnych oraz firm. Naszym partnerem jest firma WATT – to największy producent kolektorów słonecznych na skalę Europy. Dołącz do nas na Facebook – dzięki temu zawsze pozostaniesz na bieżąco z promocjami i nowymi realizacjami.

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie grzewczej!

Dziedzina grzewcza zajmuje się projektowaniem, montażem oraz utrzymaniem systemów grzewczych, które zapewniają komfortowe warunki cieplne w budynkach i innych obiektach. 

Systemy ogrzewania podłogowego - najlepsi fachowcy
0 +
Wykonane prace
0 k+
Zadowoleni klienci
Najcześciej zadawne pytania

Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości

Oferujemy różne systemy grzewcze, w tym kotły gazowe, olejowe, biomasowe, pompy ciepła i panele słoneczne.

Koszty montażu zależą od rodzaju systemu grzewczego oraz wielu innych czynników, takich jak wielkość budynku i poziom skomplikowania instalacji.

Montaż pompy ciepła przynosi korzyści ekologiczne oraz finansowe, ponieważ wykorzystuje ona odnawialne źródła energii i obniża koszty ogrzewania w porównaniu z tradycyjnymi systemami.

Zależy to od rodzaju systemu grzewczego, ale zazwyczaj zaleca się przeprowadzenie co najmniej jednego przeglądu rocznie, aby zapewnić sprawność i bezpieczeństwo instalacji.

Banner_głowny_rentix

Znajdź nas stacjonarnie